Prudnik Dentysta na NFZ w nocy i w święta. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne 24/7 lipiec, 2024 r. Ostry dyżur stomatologiczny NFZ w Prudnikach.

Doraźna pomoc dentystyczna:

Prudnik dentysta w niedziele i w święta. w Prudnikach. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne. Doraźna pomoc dentystyczna 24/7 SOR.

NFZ

Kiedy na SOR z bólem zęba w Prudnikach?

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z bólem zęba, zadzwoń na całodobowe pogotowie dentystyczne, a także możesz skonsultować się z lekarzem stomatologiem lub zadzwonić do dyżurnego dentysty w Prudnikach. Protetyka. Dostęp do sprzętu diagnostycznego i możliwość wykonania podstawowych badań w naszej placówce,. Natychmiastowa rekonstrukcja uśmiechu. Dentysta ostry dyżur  ul. Krótka w Prudnikach.

Dyżury są pełnione całodobowo każdego dnia przez lekarzy z dużym doświadczeniem zawodowym. Nasze centrum stomatologiczne i pogotowie dentystyczne, czynne 24h na dobę, jest także doceniane przez profesjonalistów: przez wiele lat byliśmy kliniką, którą firma Colgate wybrała do objęcia opieką swoich pracowników. Prudnik Doraźna pomoc dentystyczna SOR. Pogotowie stomatologiczne 24/7.

Gabinet Stomatologiczny lek. dent.
Judyta Sikora
Lakowanie bruzd zębów stałych Dentysta ostry dyżur. Koferdam do leczenia zachowawczego
Prudnik  ul. Chrobrego 16b

Otwarte:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 14:30
Sobota, niedziela, święta całodobowo.

  • Prudnik Nagły ból zęba. Dentysta w niedziele i w święta w Prudnikach.

    NFZ Prudnik całodobowy dyżur stomatologiczny.  Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w renomowanych klinikach w Polsce oraz za granicą. Doradzimy jak spędzić wspaniały pobyt. Higienizacja. Diagnostyka RTG. Bezbolesne leczenie. Lekarz stomatolog. W naszej codziennej praktyce dbamy o każdy detal, by leczenie przynosiło w pełni satysfakcjonujące efekty. Przyjazną atmosferę, dzięki której poczujesz się jak u siebie w domu 🙂. Całodobowy dentysta w sobotę i w święta w Prudnikach.